Kézbesítő

Állás azonosító
916
Jelentkezési határidő
2024.06.30.
Munkavégzés helye
Budai Központi Kézbesítő Posta
Szakterület
Postahelyi munkakörök
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Munkarend
Egyműszakos (nappali)
Tapasztalati szint
Nem szükséges tapasztalat
Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához KÉZBESÍTŐ pozícióba. A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.

Főbb feladatok

  • Levelek és küldemények gyalogosan vagy segédmotorral vagy gépkocsival történő házhoz kézbesítése a címzettek részére
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • "AM" vagy "B" kategóriás vezetői engedély (segédmotor és gépkocsi esetén)

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 hónapot követően: bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria
  • Várható bruttó jövedelem gyalogos és gépkocsis kézbesítés esetén: 385.000 Ft/hó
  • Várható bruttó jövedelem segédmotoros kézbesítés esetén: 420.000 Ft/hó
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.
  • Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 200.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budai Központi Kézbesítő posta, 1122 Budapest, Városmajor utca 35-37.
  • Napi munkaidő: 8 óra
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.
  • Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
  • Jelentkezés: Szakmai önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva, vagy a toborzaskozpont@posta.hu e-mail címre, a hirdetésben szereplő állás azonosító számra hivatkozva küldheted el.
  • A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a központi telefonszámon: +36-30/772-9247 (H-P: 09:00–18:00-ig)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kézbesítő

Hasonló pozíciók